Casting Girls L’Oréal. Warsztaty, wyzwanie i ponad setka nagród!

Żyj z pasją, nadaj życiu koloru! Warsztaty, wyzwania, fun.

Dzięki nowej, apetycznej kolekcji Casting Crème Gloss przekonasz się, co to prawdziwa przyjemność. Obiecujemy, że nie będziesz miała wyrzutów sumienia. Czekoladowe odcienie są idealne dla brunetek, które pragną spotęgować głębię swojego naturalnego koloru i wzbogacić włosy o soczyste, błyszczące refleksy. Wypróbuj jedną z 4 zniewalających farb, a na pewno przyznasz: #IAmChocoAddict. Zero amoniaku, zero kalorii, 100% uzależnienia. Ambasadorki L’Oréal dały się skusić. Kim są?

WERONIKA ZAŁAZIŃSKA (RASPBERRY&RED)

Weronika to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i charyzmatycznych blogerek modowych w kraju: Raspberryandred. W wieku 13 lat zaczęła prowadzić bloga, którego stworzyła z pasji do mody i stylizacji.

Oglądając pokaz znanej marki zrozumiała, że moda jest jej pasją i postanowiła założyć bloga, który był dla niej pamiętnikiem. Cztery lata później zaczęła pisać regularnie. Wyróżnia ją brak sztucznego dystansu do czytelników. Pisze z nimi jak z przyjaciółmi. W 2012 roku jako jedyna Polka została umieszczona w rankingu brytyjskiego ELLE wśród najbardziej wpływowych osób w świecie kultury.

ILONA BEKIER

Ilona to wszechstronna tancerka, choreografka i instruktorka tańca. Od najmłodszych lat pasjonował ją ruch sceniczny. Swoją przygodę rozpoczęła w teatrze Buffo, od wielu lat współpracuje z Egurrola Dance Studio.

Gdy pierwszy raz poczuła, że taniec daje większą świadomość własnego ciała i wolność umysłu, zrozumiała, że to jej żywioł. Już w dzieciństwie brała udział w pokazach i mistrzostwach tanecznych – od wielu lat występuje na scenie i w telewizji wraz z grupą Volt. Przełomem w jej karierze był udział w programie You Can Dance. Doceniona przez Agustina Egurollę, w kolejnej edycji zadebiutowała jako choreografka. Doświadczenie zdobywała podróżując po USA oraz prowadząc w Polsce liczne zajęcia i warsztaty taneczne obejmujące nowe nurty m.in. High Heels.

Przyłącz się do akcji, poznaj setki ciekawych kobiet i ciesz się mocą atrakcji jakie dla Ciebie przygotował L’Oréal! To mix pasji każdej z nas:

Aleksandra Marynowska (lifestyle)

Studentka logistyki inżynierskiej z pasją do tworzenia nowych rzeczy. Uwielbia projekty DIY, skandynawski styl oraz testowanie nowości kosmetycznych. Jej pasją jest blog o tematyce beauty – lifestyle. Poza internetem udziela się w społeczności studenckiej w Poznaniu. Lubi wyzwania – jak prawdziwa Casting Girl!

Sandra Gwiazda (fitness)

Pasjonatka fitness oraz zdrowego stylu życia. Gdy zaczynała trenować, nie sądziła, że tak szybko stanie się to jej uzależnieniem. Największą motywacją są dla niej rozwój oraz dążenie do celu. Treningi i dieta odgrywają znaczącą rolę w jej życiu. Kurs trenera personalnego do którego przystąpiła, był kolejnym krokiem do pogłębiania wiedzy oraz rozwijania się w tym kierunku.

Oprócz aktywności sportowej, zamiłowanie do fotografii skłoniło ją do stworzenia bloga, na którym dzieli się ciekawymi wskazówkami oraz dietetycznymi przepisami fitness. Aby pasja stała się sposobem na życie, każdego dnia dąży do swoich marzeń, zawzięcie je realizując.

Natalia Musioł (sztuka)

Pasjonatka sztuki. Od wielu lat stara się rozwijać swoje umiejętności malarskie oraz rysunkowe. Poza historią sztuki, malarstwem i rysunkiem interesuje się także sztuką tatuażu. Nigdy się nie nudzi, ma głowę pełną pomysłów. Uwielbia wiosnę, kawę i czekoladę! Od kilku lat jest wegetarianką. Słucha muzyki w każdym możliwym momencie, często można ją spotkać na koncertach rockowych- to jej ulubiony sposób na spędzenie wieczoru w weekend…i nie tylko!

Dodatkowo każda z Was ma niepowtarzalną okazję na zdobycie jednego z setki zestawów kosmetyków lub nagrody pieniężnej. Do zgarnięcia aż trzy bony po 2000 PLN! Kliknij, zaloguj się przez facebooka lub formularz i sprawdź sama! A Ty? Na który odcień masz ochotę? 😉