Fast fashion i kolejna niezwykła marka na polskim rynku

Butików z odzieżą dla kobiet na polskim rynku jest cała masa. Nie jesteśmy w stanie odwiedzić każdego i zapoznać się z pełną ofertą wszystkich. Ważne, abyśmy wybierały miejsca, które odpowiadają naszym wymaganiom trafiają w nasze gusta. Chciałybyśmy Wam polecić nowość na polskim rynku – Forever 21. To amerykańska marka odzieżowa z ponad 750 sklepami na całym świecie.

Forever 21 to rozpoznawalna i popularna na całym świecie marka modowa. Jest obecna w kilkudziesięciu krajach m.in. w Belgii, Australii, Kanadzie, Chinach, Niemczech, Holandii, Tajlandii czy Wielkiej Brytanii. Teraz przyszedł czas na Polskę!

Marka specjalizuje się w fast fashion, codziennie realizując dostawy nowych ubrań i dodatków do swoich salonów. W salonach Forever 21, każdy znajdzie coś dla siebie  – to mieszanka stylów, dostępna w atrakcyjnych cenach. To właśnie niewygórowane ceny i codzienna dostawa nowego asortymentu do salonu jest znakiem rozpoznawczym i największą zaletą Forever 21.

Forever 21 to zjawisko w świecie mody, miliony zadowolonych klientów doceniają ogromną różnorodność trendów, możliwość zabawy krojami i fasonami. Pierwszy sklep Forever 21 w Polsce zachwyci klientów pełną gamą produktów – kolekcją damską, męską i działem akcesoriów.

Swój pierwszy sklep Forever21 otworzyło w 1984 roku w Los Angeles, w Kalifornii.  Dziś, 30 lat później marka jest jedną z najpopularniejszych w świecie mody. Wartości, na których opiera się marka, to nieograniczone możliwości kreowania własnego stylu, wysoka jakość i przystępna cena.

Forever 21 jest jedną z 5 największych firm w USA i figuruje na liście najczęściej odwiedzanych sklepów przez nastolatki. Co więcej marka jest stale obecna w najbardziej prestiżowych rankingach  biznesowych i finansowych, stawiana jest jako przykład udanych praktyk w zarządzaniu i wprowadzaniu innowacji.

Nie tak dawno marka otworzyła swój pierwszy salon sprzedaży w Łodzi. Sukces i bardzo duże zainteresowanie klientek pokazały, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Już w dwa tygodnie po otwarciu Forever 21 poinformowało o kolejnym salonie. Tym razem wielkie otwarcie Forever 21 nastąpi w centrum handlowym Poznania!

Na 200 pierwszych osób, które pojawią się przed salonem czekają karty podarunkowe o wartości 50 zł do wykorzystania tylko w dniu uroczystego otwarcia. Nie może Was tam zabraknąć!

Gwarantujemy wam niesamowitą atmosferę i moc atrakcji – maraton z DJ-em, spotkania z blogerkami, występy taneczne i atrakcyjne konkursy z nagrodami przez cały dzień! A to wszystko między wieszakami wypełnionymi najmodniejszymi ubraniami tego sezonu!

Drogie Panie! Jeśli macie taką możliwość. Nie czekajcie i śledźcie stronę Forever 21, na której niebawem pojawią się szczegółowe informacje dotyczące otwarcia. Warto też zaglądać na stronę, bo Forever 21 szykuje z tej okazji atrakcyjne konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami.